سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
جناب عسگرپور اگر از خاطرتان رفته یک بار دیگر با دوستان و همکارانتان در حوزه سینما تماس حاصل فرمائید تا آنها به شما عرض کنند که جشنواره بین المللی فجر را خود هنرمندان هم همراهی نکردند و همین عدم همراهی باعث شد که جشنواره ای که هزینه زیادی برایش شده بود تعطیل شود .
مجازستان
پاسخ شاعرانه احمد بابایی به فیلم موهن "عنکبوت مقدس"
پاسخ شاعرانه احمد بابایی به فیلم موهن "عنکبوت مقدس"
احمد بابایی شاعر آیینی کشورمان با انتشار نوسروده‌ای پاسخ اهانت‌کنندگان به ساحت مقدس امام رضا علیه‌السلام را داد.
پای درس پاسداری و معادله‌نگاری
پای درس پاسداری و معادله‌نگاری
دشمن در دشمنی خود تعارف ندارد، ما هم نباید تعارف داشته باشیم، یا خام و خواب شویم.
«انفرادی» برآمده از جریان سطحی پسند روز با چاشنی بیش از حد لوده بازی سیاسی
شاید یک دهه قبل حضور چهره‌ای نظیر «رضا عطاران» برای فروش یک «شبه‌کمدی» به تنهایی کافی بود، اما این بازیگر دیگر به تنهایی تضمین کننده فروش نیست.
وقتی در فضای مجازی ذهن جوان ایرانی مستعمره‌ی غرب شود، چه نیازی به فتح سرزمین است؟!
در عصر انفجار اطلاعات، وقتی زره نداشته باشیم، ترکش‌های بِزِه در تنمان و پاره‌های تنمان فرو می‌رود. در شبکه‌های اجتماعیِ یله، بجای تسخیر دانش گرفتار مسخرگی در بینش می‌شویم. وقتی در فضای مجازی ذهن جوان ایرانی مستعمره‌ی غرب شود، چه نیازی به فتح سرزمین است؟! وقتی از ارتباطات رسانه‌ای دنبال کسب فضائل انسانی نباشیم، حتما فضولات اخلاقی نصیبمان خواهد شد. وقتی دسته‌ی بهتر کنسول بازی مجازی دست غرب است، دست برتر فرهنگ مهاجم هم با آنها خواهد بود. هرزه‌گردی دختران اسکیت‌باز در شیراز نتیجه‌ی هرزگردی سیاست‌های ما در قبال فضای مجازی است.
از تحریم‌ها هم حرف بزن آقا، خانم سلبریتی!
سلبریتی غرب گرا معمولاً از چند ابزار مهم استفاده می کند. انتقاد تند و تخریب کننده، تضعیف امید به آینده، انعکاس ندادن نقاط قوت، انحراف افکار عمومی با تحریک عواطف عمومی و پشت مردم پنهان شدن. این سلبریتی فقط مشکلات کشور خودش را می بیند.
واردات داماد و ازدواج بین‌المللی
با انتشار گزارشی از سخنان یکی از نمایندگان مجلس چند روزی است که بحث ازدواج بین‌المللی نقل محافل مجازی و حضوری شده است. در این گزارش به بررسی برخی از حواشی و پیامدهای آن پرداخته‌ایم.
تولید قارچ‌گونه مدلینگ‌های حجاب در اینستاگرام
از پدیده‌های مورد بحث سال‌های اخیر شبکه اجتماعی اینستاگرام «حجاب استایل»‌ها هستند که موافقان و مخالفان زیادی دارند. اما واقعا رابطه حجاب استایل‌ها با حجاب چیست؟
آیا سزاوار است برای کسب جایزه به رفتارهای نمایشی، غیرصادقانه و مبالغه‌آمیز تن دهید؟
رئیس سازمان سینمایی با بیان اینکه، اظهارات غیرفرهنگی و غیرسینمایی در کنفرانس‌های خبری و رسانه‌ای با انگیزه‌های سیاسی و نمایش ژست‌های اپوزیسیونی هیچگاه، مشروعیت و اعتبار بین‌المللی در پی نخواهد داشت، بلکه با واکنش منفی مردم نیز مواجه خواهد شد، افزود: تجربه فیلمسازان بزرگ و قابل احترامی چون عباس کیارستمی نشان داده است که سینماگر نه با رفتارهای هنجارشکنانه و خلاف عرف ملی و بین‌المللی و نمایش پوپولیستی و نازل بلکه با آثار و رهیافت های سینمایی و هنری اش است که می تواند وجهه ماندگار و جهانی کسب کند.
رمزِ انقلابی‌ماندن
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی (۱۴۰۱/۰۳/۰۴) درباره‌ی اهمیت موضوعِ «انقلابی ماندن» سخن گفتند. این یادداشت، معنا و ابعادِ موضوع «انسان انقلابی» و راهِ حفظ «روحیه‌ی انقلابی» را براساس بیانات رهبر انقلاب اسلامی تبیین می‌کند.
فرهنگ سازی در سینما با نامه نگاری محقق نمی شود
چرا ستاد امر به معروف و نهی از منکر پس از گذشت حداقل 10 ماه از نمایش عمومی فیلم دینامیت و شش ماه از روی پرده رفتن فیلم گشت ارشاد اعلام جرم کرده است؟ بیشتر از اینکه هاشمی گلپایگانی از وزارت ارشاد به خاطر اکران انتقاد می کند باید به سیستم خودشان انتقاد کند که در خصوص فرهنگ سازی و تعیین الگوی رفتاری موفق عمل نکرده است.
فتح خرمشهر، فتح ارزش‌های اسلامی
آزادسازی خرمشهر در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ مهم‌ترین هدف عملیات بیت‌المقدس در دوران جنگ تحمیلی بود و می‌توان اذعان کرد که فتح خرمشهر به منزله فتح ارزش‌های اسلامی بود.
آخرین اخبار
Selected News
آخر الاخبار
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین: 37
امروز: 24776
دیروز: 47955
این ماه: 742458
مجموع: 3876538صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه