2019 January 20 - يکشنبه 30 دي 1397

درددل‌های هومن برق‌نورد با بهنام تشکر
کد خبر: ٤٢٦٢٠ تاریخ انتشار: ١٢ خرداد ١٣٩٣ - ١٢:٥١
فرهنگی و اجتماعی » تازه های خبری
درددل‌های هومن برق‌نورد با بهنام تشکر

بهنام تشکر و هومن برق‌نورد که تاکنون در سریال‌های طنز متعددی با هم همبازی بوده‌اند، این بار در یک برنامه‌ی رادیویی کنار هم قرار گرفتند؛ برنامه‌ای که تشکر را در مقام مجری و برق‌نورد را در هیئت مهمان می‌دید.

به گزارش گروه سینما و تلویزیون صابرنیوز به نقل از ایسنا، در بخشی از این برنامه هومن برق‌نورد به این نکته اشاره می‌کند که همه فکر می‌کنند او و بهنام تشکر با هم فامیل هستند و ادامه می‌دهد: خاطرم هست چند روز قبل شخصی در خیابان من را دید و گفت چرا دیگر با بهنام تشکر کار نمی‌کنی؟ مگر با او اختلاف داری؟ اصلاً مردم تصور اینکه من و بهنام جدای از هم کار کنیم را ندارند. من در هر حال با آقای رضوی از تهیه‌کنندگان مطرح سینما و تلویزیون قرارداد بستم و سر کاری به اسم سریال «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی هستم.

 

 

برق‌نورد به بهنام تشکر می‌گوید، «من احساس می‌کنم که خیلی بیشتر از دیگران مورد انتقاد قرار می‌گیرم» و در این خصوص مثال می‌زند: دیروز به سوپرمارکت رفته بودم و یکی از هم محلی‌هایم یک انتقاد تند نسبت به بازی من در سریال «روزهای بد به در» داشت. متاسفانه مردم از خیلی مسائل پشت پرده کار ما خبر ندارند و نمی‌دانند بعضی وقت‌ها من بازیگر با یک تصور دیگری سر کاری می‌روم اما متاسفانه چیزی که خروجی کار ما در تلویزیون می‌شود، با تصور من بازیگر تفاوت دارد.

 

 

برق‌نورد سپس به کارهای تئاتری‌اش اشاره می‌کند و می‌گوید: از دیگر کارهایی که این روزها دارم، باید به تئاتر اشاره کنم. من از 22 تا 26 خرداد نمایش ترانه‌های قدیمی را به کارگردانی محمد رحمانیان در شیراز بازی خواهم کرد. این تئاتر پیش از این نیز در تهران اجرا شده است؛ البته من جای علی سرابی دیگر بازیگر تئاتر قرار شد حضور پیدا کنم. البته من از خود علی سرابی هم اجازه گرفتم و با اجازه خود او این کار را انجام می‌دهم ؛ اصلاً در صنف ما این امر یک رسم مهم است که اگر قرار باشد جای بازیگر دیگری در کاری بازی کنی حتماً از او اجازه بگیری. خاطرم هست وقتی این تئاتر در تهران اجرا می‌شد به تماشای کار رفتم و آرزو کردم کاش من جای علی در این تئاتر بودم. در فاصله‌ای کمتر از یک ماه با من تماس گرفتند و گفتند که علی سرابی درگیر کار دیگری در تهران است و نمی‌تواند بیاید و از من خواستند که سر این کار حاضر شوم و امیدوارم این 4 روز یعنی از 22 تا 26 خرداد بتوانم کار خوبی برای مردم شیراز ارائه کنم.

 

این بازیگر ادامه می‌دهد: درخصوص تئاتر برای بازی در یکی دو تا کار صحبت کرده‌ام و می‌خواهم در نیمه دوم امسال حضوری قدرتمند در تئاتر داشته باشم. بنده قرار شده است برای شهریور ماه تئاتری را به همراه پارسا پیروزفر کارگردان و بازیگر مطرح سینما تئاتر و تلویزیون روی صحنه ببرم و در مهر و آبان نیز تئاتر دیگری را به کارگردانی نادر برهانی مرند روی صحنه خواهم داشت. من سعی می کنم حداقل سالی یک تئاتر داشته باشم. البته متاسفانه به دلیل گرفتاری های تلویزیونی و سینمایی دو سالی بود که از تئاتر دور افتاده بودم که امیدوارم با این سه تئاتری که امسال در دست دارم بازگشتی قدرتمند به صحنه داشته باشم.

 

 اولین برنامه از سری جدید «اینجا شب نیست» یکشنبه شب (بامداد دوشنبه دوازدهم خرداد) با اجرای بهنام تشکر از رادیو جوان پخش شد.

 

«اینجا شب نیست» یکشنبه شب‌ها با اجرای بهنام تشکر و تهیه‌کنندگی شهاب نادری ساعت 24 تا 2 بامداد دوشنبه از رادیو جوان پخش می‌شود.

Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه