سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
از دولت گرفته تا مجلس، مسجد را به عنوان پایگاه اصلی جمهوری اسلامی محسوب نکرده‌اند. اکنون مسجد گوشت قربانی بین چند نهاد شده است که هیچ‌یک نه‌تنها چیزی به مسجد اضافه نمی‌کنند بلکه قطعه قطعه از آن می‌کاهند.
مجازستان
«امنیت غذایی» و «دموکرات‌تر از جفرسون»ها
«امنیت غذایی» و «دموکرات‌تر از جفرسون»ها
یادداشت روز روزنامه کیهان سه‌شنبه بیستم اردیبهشت ۱۴۰۱
پیام دیدار رئیس جمهور سوریه با رهبر انقلاب
پیام دیدار رئیس جمهور سوریه با رهبر انقلاب
وزیر امور خارجه با اشاره به دیدار رئیس جمهور سوریه با رهبر انقلاب تاکید کرد: آنچه از فضای جلسه بشار اسد با رهبر انقلاب استخراج و استنباط می شد، این بود که مقاومت در قوی‌ترین و بهترین وضعیت خود قرار دارد.
ایمان حقیقی؛ منوط بر اطلاعت از امر ولی خدا
استاد حوزه علمیه با استناد به آیه ۶۲ سوره نور ایمان انسان را منوط بر اطاعت و توجه به امر، ولی خدا دانست و گفت: یکی از موضوعات مهمی که رهبر معظم انقلاب اسلامی مطرح کردند جهاد تبیین است که فرمودند یک واجب قطعی و فوری است.
۸ شوال، سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع)
بقیع عنوان بقعه‌ای از بقاع مدینه طیبه است كه حافظ آثار بخش‌های مهمّی از تاریخ صدر اسلام است و در طول چهارده قرن و اندی كه از هجرت می‌گذرد همواره یادآور روزهای بزرگی است كه هركدام در معرّفی اسلام و رسالت الهی حضرت رسول اكرم (ص) از اسناد مهمّ تاریخ است.
نقش انگلیس و قدرت های استعماری در شکل گیری و بقای اسرائیل
تاریخ همیشه خواهد نوشت که انگلیس ملت ریشه دار فلسطین را بیش از هفتاد سال آواره و پراکنده ساخت.
استغفار؛ زمینه‌ساز موفقیت در نبرد با دشمنان
با استناد به آیات شریفه ۱۴۶ تا ۱۴۸ سوره «آل عمران» می‌توان استغفار را یک مؤلفه مهم با آثار و کارکردهای معنوی و مادی در عرصه‌های فردی، اجتماعی، سیاسی و حتی در حساس‌ترین صحنه‌ها مانند نبرد با دشمنان دانست و نباید آن را تنها به عملی در حد توبه از گناهان فردی تنزل داد.
لبنان؛ در آستانه حساس‌ترین انتخابات پارلمانی سه دهه اخیر
لبنان در آستانه برگزاری مهم ترین انتخابات مجلس در ۳۰ سال گذشته است؛ انتخاباتی که حزب الله از آن به عنوان جنگ سیاسی یاد می‌کند.
الیزابت‌هایی که طرح چادر می‌شود! /نظارت بر فروش چادر در اینستاگرام متولی ندارد
مدتی است چادرهای وارداتی با طرح های الیزابت‌وار و دوران کلاسیک وارد بازار شده و از طریق فضای مجازی به ویژه اینستاگرام به فروش می رسند.
شیعیانی که دچار غرور مؤمنانه باشند در فتنه‌های قبل از ظهور، یا پاک می‌شوند یا غربال
حجت الاسلام پناهیان در سحرهای ماه مبارک رمضان با حضور در برنامۀ سحر شبکۀ افق، فصل جدیدی از سلسله‌ مباحث «تاریخ بعثت و عصر ظهور» را آغاز کرده و دربارۀ تناسب بعثت پیامبر اسلام(ص) با ظهور امام‌زمان(ع) به گفتگو می‌پردازد.
همسری که پیامبر اسلام به او عشق می‌ورزید
مقام و ایمان بی‌نظیر ام‌المؤمنین خدیجه کبری (س) سبب شد که تا سال‌ها بعد از رحلت ایشان، فضائل و خصایص حضرتش از سوی رسول خدا (ص) برای همگان بیان شود.
اگر تعداد مظلومان از تعداد ظالمان بیشتر باشد، خدا دعای مظلومان را مستجاب نمی‌کند
علیرضا پناهیان در سحرهای ماه مبارک رمضان با حضور در برنامۀ سحر شبکۀ افق، فصل جدیدی از سلسله مباحث «تاریخ بعثت و عصر ظهور» را به گفتگو پرداخته است.
آخرین اخبار
Selected News
آخر الاخبار
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین: 33
امروز: 30251
دیروز: 36986
این ماه: 684911
مجموع: 1459662صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه