2019 July 22 - دوشنبه 31 تير 1398
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
يكی از اشكالاتی كه من به جمنا داشتم، همين بود. می‌گفتم طراحی شما رأی از پائين به بالاست، ولی مهندسی شده است. يعنی اول همان پائينی‌ها را هم انتخاب می‌كنيد.
مجازستان
 آقای ربیعی سیاه‌نمایی‌های قدیم‌تان را باور کنیم یا تمجید‌های امروزتان را؟
علی ربیعی مانند دیگر دولتی‌ها سعی می‌کند تا زمان هست، دو دستی صندلی قدرت را بچسبد و آن را رها نکند. حتی اگر بهایش، مصادره کردن خدماتی باشد که دولت مطبوعش سهمی در آن نداشته است. گویا اصلاح‌طلبان ترسی از قضاوت تاریخ ندارند؛ برای همین در حدفاصل دو ماه وضع موجود برایشان از سیاهی به سفیدی بیش‌ از حد تغییر رنگ می‌دهد.
تجمع پرشور دختران انقلاب در حمایت از حجاب
اجتماع «دختران انقلاب» روز پنج‌شنبه در حمایت از عفاف و حجاب با حضور شماری از بانوان در اصفهان برگزار شد.
ایجاد محدودیت برای اظهارنظر یک فرد در محضر رهبری پذیرفته نیست
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اینکه فردی به دلیل اظهارنظر در یک موضوع بعد از طرح این دیدگاه‌ها در محضر رهبری مورد فشار قرار بگیرد اصلا پذیرفته نیست.
علیرضا دبیر در رقابتی فشرده رییس فدراسیون کشتی شد
در رای گیری دور نخست دبیر با ۱۸رای نتوانست کار را تمام کند. در دور دوم تصور می شد تعداد زیادی از آرای نفر سوم رای گیری یعنی بنی تمیم به حساب نصیرزاده ریخته شود اما او حتی یک برگه بیشتر از ۱۲ رای دور اول نداشت تا مرد طلایی المپیک سیدنی جانشین رسول خادم شود.
کشتی‌های انگلیسی از ترس توقیف به تنگه هرمز نزدیک نمی‌شوند
کشتی‌های تجاری انگلیسی پس از توقیف نفتکش ایرانی در جبل‌الطارق توسط لندن، به تنگه هرمز نزدیک نمی‌شوند چرا که می‌دانند عبور از تنگه هرمز آنان را با اقدام متقابل ایران رو‌به‌رو می‌کند.
رهبر انقلاب سه عضو فقهای شورای نگهبان را منصوب کردند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای آقایان آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را با توجه به پایان یافتن دوره عضویت آنان در شورای نگهبان، مجدداً برای یک دوره جدید به‌عنوان عضو فقهای این شورا و هم‌چنین حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی را به جای مرحوم آیت‌الله مؤمن به عضویت فقهای شورای نگهبان منصوب کردند
آیا پس از «رانت‌خواران»، «رانت دهندگان» هم محاکمه می‌شوند؟
«رانت خواران» فقط قسمتی از این پرونده بزرگ فساد ارزی در کشور هستند اما نام «رانت دهندگان» گویا همیشه محکوم به فراموشی میگردد، مساله ای که رهبرانقلاب نیز به تندی از آن انتقاد کردند
آقای روحانی! دادن آن همه امتیاز نقد برای گرفتن کاپ اخلاق بود؟!
رئیس‌جمهور در اظهارنظری تأمل برانگیز گفته است که برجام، پیروزی اخلاقی ایران بود! حال سؤال این است که آیا دادن آن همه امتیاز نقد برای گرفتن کاپ اخلاق بود؟!
آخرین اخبار
یادداشت
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین:
امروز: 9213
دیروز: 22188
این ماه:
مجموع:صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه