2018 December 13 - پنج شنبه 22 آذر 1397

استقبال کاربران فضای مجازی از وعده رهبر انقلاب
کد خبر: ١٥٣٠٧٤ تاریخ انتشار: ٢٠ دي ١٣٩٦ - ١١:١١
صفحه نخست » مطالب وسط
#تقاص_می‌گیریم
استقبال کاربران فضای مجازی از وعده رهبر انقلاب

کاربران شبکه‌های اجتماعی با الهام از سخنان رهبر انقلاب، هشتگی را با عنوان #تقاص_می‌گیریم در فضای مجازی به راه انداختند.

به گزارش صابر نیوز ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز گذشته(سه‌شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پر شور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه های مختلف توطئه دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به امریکایی ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم و بویژه طبقات ضعیف غافل شوند.
 
ایشان در بخش دیگری از سخنانشان سه نکته اساسی را خطاب به هیأت حاکمه امریکا مورد تأکید قرار دادند: اول: سرِ شما در حوادث اخیر به سنگ خورد و اگر در آینده تکرار کنید باز هم ناکام خواهید ماند. دوم: در این چند روز به ایران خسارت زدید، این کار بی‌تقاص نخواهد ماند و سوم: این کسی که به گفته خود امریکایی‌ها تعادل روحی- روانی ندارد، بداند که این دیوانه‌بازی‌های نمایشی، بی‌جواب نخواهد ماند.
 
کاربران فضای مجازی با هشتگ #تقاص_میگیریم به این موضوع واکنش نشان دادند:
 
فاطمه مهربان در این باره نوشت: ما تقاص خواهیم گرفت، تقاص ایرانی هراسی‌ها، تقاص تحریم‌ها، تقاص آشوب‌ها، تقاص نفوذها... دوران بزن و در رویی تمام شده.
 
علی نصرتی هم توئیت کرد: دهه 50 از ایران بیرونتون کردیم دهه 90 از منطقه بخاطر دخالت‌هاتون در ایران تقاص میگیریم.
 
حساب کاربری روح امانت‌دار این متن را منتشر کرد: اگر جمهورى اسلامى نبود الان رهبر یه ملت با این شجاعت به آمریکا و دار و دسته‌اش نمیگفت تقاص می‌گیریم.
 
کاربر دیگری اینگونه واکنش نشان داد: تقاص می‌گیریم تنها منحصر به امریکا نیز نخواهد شد دامن تمام دخالت‌کنندگان در امور داخلی ایران و پشتیبانان فتنه96 را خواهد گرفت.
 
امیرحسن شاهی هم نوشت: یک بار جَستی ملخک(سال 78) دو بار جَستی ملخک (سال 88) دفعه سوم کف دستی ملخک (سال96)
 
تقاص چه کلمه بیاد موندنی‌ای شده برای ما بچه‌های دهه 70. اول تقاص شهید حججی توسط حاج قاسم . حاج قاسم آماده‌شو فرمانده دستور تازه داده تقاص می‌گیریم. این متن توییتی بود که دانیال خلج بازنشر داد.
 
تقاص می‌گیریم رو که شنیدم یاد اون موشکای سپاه به دیرالزور افتادم ، یاد جواب سریع سیدحسن نصرالله به اسراییلیا بابت جنایت قنیطره افتادم.
 
آسید توییت کرد: ما بابت خساراتی که این چند وقته به کشور زدند، نه فقط از آمریکا و رییس‌جمهور دیوانه‌اش، که هم از اسرائیل، هم از عربستان و هم از منافقین تقاص می‌گیریم.
 
یکی از فعالان توییتری هم نوشت:‌ تقاص می‌گیریم از مثلث آشوب: آمریکا و اسرائیل به خاطر تهیه نقشه‌ی آشوب از یک دولت خرپول در اطراف خلیج فارس به خاطر تهیه پول آشوب گران از منافقین به خاطر پادویی در این اغتشاشات.
 
یاشار دانایی نوشت: تقاص می‌گیریم ! شاهدش اونجا که بعد از ترقه‌بازی‌شون، شیش تا موشک نقطه‌زن زدیم تو خال صورت دوستای ترامپ!
 
تقاص می‌گیریم با مصرف جنس داخلی، با نه به قاچاق، با نه به مصرف زدگی، با کارآفرینی ...
 
تقاص می‌گیریم از سگ‌های رجوی از خرهای سعودی از خوک‌های آمریکایی.
 
امین غفاری در صفحه شخصی‌اش نوشت: با گفتن"انشالله گربه است"مساله حل نمی‌شود به جای سیاسی کاری به فکر درمان زخم باشید مگسان باز برمی‌گردند تقاص می‌گیریم.
 
محمدصادق هم توییت جالبی را منتشر کرد: اگر انقلاب اسلامی نبود الان هشگ تقاص می‌گیریم رو نمی‌تونستیم بزنیم باید هشتگ آمریکا سلامت باد می‌زدیم.
 
 
منبع: پایگاه 598
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه