2019 April 25 - پنج شنبه 05 ارديبهشت 1398
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
ما آن‌قدری که نیاز داریم و خودمان اراده میکنیم، میتوانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها به خیال خودشان راه را مسدود کرده‌اند اما ملت فعال و مسئولین بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند بسیاری از بن‌بست‌ها را باز خواهند کرد.
مجازستان
مسابقات بین المللی  در ایران پیش رفت یا درجا زدن؟!
برگزاری ضعیف و اجرای ان در فضای غیر متعارف
توقف فروش نفت ایران؛ از رویا تا واقعیت
ادعای آمریکایی ها مبنی بر جلوگیری کامل از تولید و صادرات نفت ایران، بیش از اینکه راهکاری عملی برای تحت فشار قرار دادن ایران باشد، بیشتر یک بلوف سیاسی برای گرم نگه داشتن تنور تحریم‌های چهل ساله ایران است.
پذیرش FATF دعوت از نظامیان تروریست آمریکاست
مفاد CFT مقابله با تامین مالی تروریسم است و در حالی که آمریکا سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار‌ داده است، در صورت پذیرش آن باید با دست خود سپاه را کنار بگذاریم! یعنی به لقمه راحتی برای بلعیده شدن از سوی آمریکا تبدیل شویم.
چند آمار جالب در مورد عضویت در یک شبکه اجتماعی
در خصوص جذابیت دیگر قابلیت­‌های اینستاگرام؛ استوری گذاشتن با ۳۳.۷ درصد، لایک کردن و کامنت گذاشتن زیر ...
اعترافات پسر دشمن درجه یک منافقین از همکاری با تروریست‌ها
گفتگو با شخصی را می‌خوانید که تحت تاثیر دروغ‌های سرکردگان گروه تروریستی مشهور چیزی به تباه‌شدن زندگی‌اش باقی نمانده بود.
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه منصوب شد
فرمانده معظم کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات باارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهی سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
شیعه و سنی در كليات مسائل مهدويت با هم توافق دارند/ 50 کتاب معتبر اهل سنت در باره امام زمان(عج) به رشته تحریر درآمده است
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی، گفت: مهدویت قبل از این که یک عقیده «شیعی» باشد، یک عقیده ی اسلامی ثابت و خالص است و این موضوع، از جمله مشترکاتی است که موجب وحدت و اتحاد بین اهل تسنن و تشیع است.
قصری‌زاده:
تنظیم صوت محل مسابقات قرآن به متخصصان سپرده شود
گروه مسابقات ــ قاری و حافظ بین‌المللی کشورمان با ابراز گلایه از اینکه طی فرآیند مسابقات از کیفیت صوتی خوبی برخوردار نبودیم، اضافه کرد: متأسفانه نوع نگرش صدابرداران متفاوت است اما فردی که اهل صدابرداری مجلسی باشد به راحتی می‌تواند سالن مسابقات قرآن را به بهترین شکل مدیریت کند.
اسم و فامیل بازی شورای شهر تهران!!
حمایت از منکر مطلق و هنرمند فاسد
کلکسیون دستاوردهای شورای شهر تهران تکمیل شد؛ اسم و فامیل بازی شورای شهر تهران/ تغییر بلوار فلامک به نام کسی که معتقد است «این حکومت ۱۴۰۰ سال با هنر کنار نیامده‌ است»! جدید ترین دستاورد شورای شهر بیش‌فعال تهران
آخرین اخبار
یادداشت
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین: 12
امروز: 3521
دیروز: 5936
این ماه: 35241
مجموع: 1242501صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه