نسخه موبایل
www.sabernews .com
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز  
بانوی قهرمان وزنه‌برداری: حس بالا بردن پرچم ایران قابل وصف نیست/ با توکل بر خدا افتخارآفرینی‌ها را ادامه خواهم داد
کد خبر: ١٦٤٤٦٥ تاریخ انتشار: ٣٠ مهر ١٤٠١ - ١٩:١٠
صفحه نخست » مطالب وسط
بانوی قهرمان وزنه‌برداری: حس بالا بردن پرچم ایران قابل وصف نیست/ با توکل بر خدا افتخارآفرینی‌ها را ادامه خواهم داد

سیده الهام حسینی قهرمان وزنه برداری آسیا گفت: از اینکه موجب سرافرازی کشورم شدم خرسندم و با توکل بر خدا تلاش خواهم کرد با ادامه این افتخارآفرینی پرچم ایران را همواره به اهتزاز درآورم.

 
گروه ورزشی صابرنیوز: امیر کاشی؛ سیده الهام حسینی بانوی وزنه بردار لرستانی که در مسابقات آسیایی برای اولین بار در تاریخ ورزش وزنه برداری بانوان موفق به کسب  مدال طلا شد، عصر امروز با حضور جمعی از مسوولان و مردم در فرودگاه خرم‌آباد مورد استقبال قرار گرفت.

حسینی در بدو ورود به فرودگاه خرم‌آباد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص سطح مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ اظهار کرد: مسابقات از سطح خوبی برخوردار بود، فاصله نزدیکی با رقبا داشتم و رقابت پایاپای و در حدود یک کیلوگرم را شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: با این وجود خدا را شکر توانستم در مسابقات حاضر شوم و مدال طلا را کسب کنم.

وزنه‌بردار لرستانی با اشاره به آسیب دیدگی خود پس از مسابقات قونیه، افزود: بعد از این مسابقات فرصت نشد به طور کامل درمان شوم و با همان آسیب دیدگی در مسابقات بحرین حضور پیدا کردم، خدا را شکر این وضعیت جلوی موفقیت من را نگرفت، ضمن اینکه پروسه درمان را بلافاصله پس از بازگشت به کشور شروع کرده‌ام.

 


حسینی، درد و فشار جسمی را جزئی از تمرین‌ها دانست و گفت: معتقدم که درد سوخت تمرین است و من همیشه از این فرصت استفاده می‌کنم که خودم را بالا بکشم و انگیزه‌ام را بیشتر کنم.

وی با بیان اینکه یک ماه و نیم دیگر مسابقات جهانی کلمبیا را در پیش داریم، گفت: این مسابقات نخستین گزینشی المپیک است، مسابقات جهانی سطح خیلی بالایی دارد و هدف نخستم ارتقا و افزایش رکورد است و تلاش خواهم کرد مدال طلا را در این مسابقات کسب کنم.

حسینی از اینکه بعنوان یک بانوی ایرانی برای کشورمان افتخارآفرینی کرده ابراز خرسندی فراوان کرد و گفت: این حس قابل وصف نیست و از اینکه موجب سرافرازی کشورم شدم خرسندم و با توکل بر خدا تلاش خواهم کرد با ادامه این افتخارآفرینی پرچم ایران را همواره به اهتزاز درآورم.

وی در پایان اظهار داشت: اینکه باعث سرافرازی کشورم شدم و پرچم ایران را بالا بردم حس قشنگی است و دوست دارم این موفقیت ادامه داشته باشد.
Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر: