2018 September 25 - سه شنبه 03 مهر 1397

اسکیت بازان برتر مشخص شدند/ ملی پوشان چهارشنبه معرفی می شوند
کد خبر: ١٥٧٩٩٣ تاریخ انتشار: ٢٧ فروردين ١٣٩٧ - ١٤:٣٠
صفحه نخست » آخرین اخبار
اسکیت بازان برتر مشخص شدند/ ملی پوشان چهارشنبه معرفی می شوند

نتايج سومين مرحله تست انتخابي تيم ملي اسكيت سرعت آقايان در دو رده جوانان و بزرگسالان در ماده هاي ٤٠٠ متر One lap، 10000 متر، ٣٠٠ متر، 1000 متر، 20000 متر و 100 متر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، سومین مرحله تست انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت آقایان در دو رده جوانان و بزرگسالان در ماده های ٤٠٠ متر One lap، 10000 متر، ٣٠٠ متر، 10/000 متر، 20000 متر و 100 متر با حضور بهمن محمد رضایی رییس فدراسیون اسکیت زیر نظر دقیق کادر فنی تیم ملی و داوران و سایر مسئولین فدراسیون طی دو روز در آکادمی اسکیت مجموعه آزادی برگزار شد و نتایج زیر بدست آمد:

 

 

 ماده ٤٠٠ متر One lap آقایان (جوانان):

1- کیارش شاه محمدی با امتیاز 33/976

2- محمدحسین حقیقت با امتیاز 34/644

3- محسن کاظمی با امتیاز 34/724

 

ماده ٤٠٠ متر One lap آقایان (بزرگسالان):

1- دانیال زارع با امتیاز 31/996

2- محمد عابدی با امتیاز 32/157

3- فرزاد مرادی با امتیاز  32/174

 

ماده 10000 متر (جوانان):

1- محمد نعمتی: 17:41/55

2- کیارش شاه محمدی:  17:42/08

3- یونس آقادادی:  17:53/78

 

ماده 10/000 متر (بزرگسالان):

1- محمدامین حیدری: 16:50/18

2- علی راوری: 16:50/18

3- محمد میرزا آغاسی: 16:53/99

 

ماده 300 متر نوجوانان:

1- البرز دیوسالار: 27/597

2- کیان حیدرنتاج : 27/601

3- محمدحسین حقیقت : 28/105

 

ماده 300 متر بزرگسالان:

1- دانیال زارع: 25/76

2- پوریا قاسم پور: 26/045

3- محمد عابدی: 26/279

 

ماده 20000 متر حذفی (جوانان):

1- کیارش شاه محمدی: 38:13/25

2- محسن کاظمی: 38:13/55

3- یونس آقادادی: 38:13/82

 

ماده 20000 متر حذفی (بزرگسالان):

1- محمدامین حیدری: 34:13/56

2- محمد میرزاآغاسی: 13:14/07

3- مجتبی ایزدی: 34:15/84

 

ماده 100 متر (جوانان):

1- مسیح استیکی: 10/533

2- البرز دیوسالار: 10/567

3- محمدحسین حقیقت: 10/716

 

ماده 100 متر (بزرگسالان):

1- فرزاد مرادی: 9/878

2- محمد عابدی: 9/947

3- دانیال زارع: 10/175

 

ماده 1000 متر (جوانان):

1- کیارش شاه محمدی: 1:33/978

2- امید اسکندر پور: 1:34/030

3- البرز دیوسالار: 1:34/293

 

ماده 1000 متر (بزرگسالان):

1- پوریا قاسم پور: 1:28/647

2- محمدامین حیدری: 1:28/648

3- محمد عابدی: 1:30/107

بدین ترتیب و با پایان رقابت های انتخابی؛ روز چهارشنبه ٢٩ فروردین ماه نتایج نفرات دعوت شده به تیم ملی اسکیت سرعت آقایان و بانوان اعلام می شود.

انتهای پیام/س





Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه