2019 January 20 - يکشنبه 30 دي 1397

توهین کن ، جایزه بگیر و دکتر شو
کد خبر: ١٥٦٦٧٦ تاریخ انتشار: ٢٠ اسفند ١٣٩٦ - ٠٨:٢٤
صفحه نخست » مطالب وسط
اهدای دکترای افتخاری به تهمینه میلانی
توهین کن ، جایزه بگیر و دکتر شو

در سکوت رسانه ها و خصوصاً کمیسیون فرهنگی مجلس ، تهیمنه میلانی دکترای افختاری اش را نیز در دریافت کرد تا بیشتر متوجه ولنگاری فرهنگی در کشور شویم.

گروه فرهنگی صابرنیوز: مراسم اختتامیه سومین دوره از جشنواره تلویزیونی رمز موفقیت با حضور کارآفرینان و هنرمندان در سالن همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار شد که در این مراسم دانشگاه ALU به تهمینه میلانی و چند نفر دیگر دکترای افتخاری اهدا کرد اینکه میلانی چه دستاوردی داشته که دکترای افختاری دریافت می کند سئوالی است که باید دست اندرکاران این همایش به آن جواب دهند .
 
 
تهیمنه میلانی کارگردان وفیلمنامه نویس پر حاشیه کشورمان که چندی پیش به آرمان های انقلاب و شهدا در صقحه شخصی اش (اینستاگرام ) توهین کرده و باعث رنجش مردم و خصوصاً مادران شهدا شده بود معلوم نیست به خاطر کدام خدمت مورد تقدیر قرار گرفت ؟ اینکه دل مادران شهید را سوزانده و سبب خوشحالی دشمنان خط مقاومت گشته شاید علت تقدیر از وی بوده است .
 
با تجلیل از چنین فردی حتماً در ادامه مدافعین حرم هم باید از میلانی به خاطر خدمتش تشکر و تقدیر هم کنند 
 
این چه فرهنگی است که در حال پیاده سازی است که هر فردی با هر تخصص و تجربه اگر به آرمان ها و ارزش های کشور توهین کند با کمک دست های پشت پرده سعی می شود که قهرمان و چهره ملی معرفی شود  .یعنی جای هنجار با ناهنجاری در حال تغییر است و این برای یک گفتمان خطرناک است
 
 
اما برای اینکه بیشتر در جریان مراسم  قرار بگیریم مهتر از همه باید بدانیم که دانشگاه ALU موسس و دفترش در کجای دنیای است 
 
حميد سلطاني"، مؤسس و رئيس دانشگاه آمريکائي ليبرتي (American Liberty University) مي‌باشد. سلطاني حدود 24 سال پيش به آمريکا مهاجرت کرده و هم اکنون دانشگاه وی در نقاط مختلف آمريکا، انگليس، يونان، چين، تايوان، کره‌جنوبي، مالزي، عربستان صعودي و مصر  شعبه دارد.
 
با نگاه اجمالی متوجه فرهنگی که سلطانی با دانشگاه تحت مدیریتش است می شویم اما سئوال اینجاست که هر موسسه خارجی می تواند با الگوی رفتاری خودش از فرد یا سازمانی تقدیر کند یا اینکه دولت باید چهارچوب های خاصی را وضع کند.
 
حمید سلطانی به خاطر تفکر کاملاً غربی و به خاطر دوری از ایران و عدم شناخت کامل با فرهنگ و ارزش ها کشور به تهیمنه میلانی دکترای افتخاری می دهد  اما مدیرکل امور فرهنگی وزارت جوانان که در مراسم حاضر بوده چرا ایشان به این نکته تذکر نداده که میلانی چندی پیش باعث رنجش افکار عمومی شده است و از دادن آن مدرک جلوگیری کند .
 
در سکوت رسانه ها و خصوصاً کمیسیون فرهنگی مجلس ، تهیمنه میلانی دکترای افختاری اش را نیز در دریافت کرد تا بیشتر متوجه ولنگاری فرهنگی در کشور شویم.
 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه