2019 January 19 - شنبه 29 دي 1397

هنرمندانی که نگران وضعیت مردمند/ از اعتراض به افزایش عوارض خروج از کشور تا حمایت از اغتشاش گران و بی تفاوتی نسبت به بی احترامی ترامپ
کد خبر: ١٥٢٩٠٥ تاریخ انتشار: ١٣ دي ١٣٩٦ - ٠٩:٤٢
صفحه نخست » مطالب وسط
هنرمندانی که نگران وضعیت مردمند/ از اعتراض به افزایش عوارض خروج از کشور تا حمایت از اغتشاش گران و بی تفاوتی نسبت به بی احترامی ترامپ

اما بازیگری که همسرش به دلایل اقتصادی در بازداشت بوده چگونه از درد مردم مطلع است این افرادی که امروز دایه مهربانتر از مادر برای معترضان پیرامون مسائل اقتصادی سر می دهند فراموش کرده اند که در ارتباط با افزایش هزینه خروج از کشور چگونه به رئیس جمهور و دولتی که خودشان در زمان انتخابات رسانه تبلیغی آنها شده بودند تاختند .

گروه فرهنگی صابرنیوز: بارها شنیده اید که سینما وسیله ای است در خدمت سیاست و نظام حاکمیت و در دنیا سینماگران کارها و پروژه هایی را انجام می دهند که در چهارچوب خط مشی های تعریب شده مدیران و مسئولین کشور شان باشد اما سینما ایران چقدر توانسته اهداف و سیاست های نظام را گفتمان سازی کند موضوعی است که باید آن را بررسی و تحلیل کرد .
 
 
چند روزی است که در کشور به دلایل مختلف شاهد اعتراضاتی هستیم که دیگر مردمی نیست و رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است در این میان بیشتر نخبگان سیاسی در خصوص محکومیت این موضوع هنجارشکن که باعث خسارتهای فراوانی به بیت المال شده  موضع گیری و آن را محکوم کرده اند اما متأسفانه برخی از سینماگران که بنا توضیح داده شده باید مبلغ گفتمان انقلاب باشند در نقش یک اپوزیسیون قرار گرفته و حرف های دشمن شاد کنند سر می دهند .
 
مرحوم فرج الله سلحشور یکبار در برنامه راز در خصوص سینما گفت: تنها کشوری هستیم که به سینماگر پول می دهیم که علیه خودمان و دستاوردهایمان فیلم بسازد و حرف بزند.
 
اینکه برخی از بازیگر سینما از اغتشاشات که عامل کشته شدن چند هموطن بیگانه در این ایام شده اند حمایت و در فضای مجازی سعی در موج سازی رسانه ای علیه نظام کرده اند جای تأسف و تأمل دارد، که چرا این افراد تریبونی می شوند که علیه نظام در داخل فعالیت کنند.
 
 
ای کاش این بازیگران ، بیش تر مطالبه گری در خصوص هواپیمایی ایرانی که چند سال قبل در خلیج فارس توسط دولت آمریکا منهدم شد را انجام می دادند و یا علت ترور دانشمدان هسته ای را جویا می شدند .
 
اما بازیگری که همسرش به دلایل اقتصادی در بازداشت بوده چگونه از درد مردم مطلع است این افرادی که امروز دایه مهربانتر از مادر برای معترضان پیرامون مسائل اقتصادی سر می دهند فراموش کرده اند که در ارتباط با افزایش هزینه خروج از کشور چگونه به رئیس جمهور و دولتی که خودشان در زمان انتخابات رسانه تبلیغی آنها شده بودند تاختند . مردمی که حتی سالی یکبار که هیچ ده سال یکبار هم نمی تواند از کشور خارج شوند افزایش هزینه خروج از کشور مطمناً مطلوبشان است چرا که هزینه ای که به بیت المال می رود و از افراد مرفه گرفته می شود اما آن هنرمدان بدون این مورد و تنها به خاطر اینکه خودشان همیشه در سفرند فضاسازی های گسترده کرده اند .
 
ترامپ در این چند روز اغتشاشات بی احترامی های زیادی به مردم ایران کرده اما متأسفانه هنرمندان دغدغه مند خبری از اعتراض به رئیس جمهور آمریکا نکردند.
 
افکار عمومی این موضع گیری های این افراد راکامل رصد می کند و می داند که آنها تاکنون سر گرسنه زمین نذاشته  و از درد آنها خبر ندارند و تنها به اخطار مسائلی که خود بازیگزان یگر مردم به آن واقف شده اند حرف هایی می زنند که تنها به مذاق دشمنان مردم خوش بیاید.
 
 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه