2018 January 21 - يکشنبه 01 بهمن 1396

دختر هفت ساله قربانی پدرخوانده شیشه‌ای
کد خبر: ١٢٤٠٩٩ تاریخ انتشار: ٠١ دي ١٣٩٥ - ١٨:٤١
سیاسی » تازه ها
دختر هفت ساله قربانی پدرخوانده شیشه‌ای

مرد شیشه‌ای که در جنایتی هولناک دخترخوانده 7 ساله‌اش را خفـــــــــه کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران – به ریاست قاضی زالی – محاکمه شد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه ایران، مرد شیشه‌ای که در جنایتی هولناک دخترخوانده 7 ساله‌اش را خفـــــــــه کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران – به ریاست قاضی زالی – محاکمه شد.
 
این مرد در آخرین دفاع‌اش گفت: «روز حادثه ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم. ضمن اینکه از عهده هزینه‌های دختر همسرم برنمی‌آمدم به همین خاطر تصمیم گرفتم او را بکشم!»به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شامگاه 27 مهر سال 92 با کشف جسد دختربچه‌ای در حوالی محله صفادشت (شهریار)، مأموران گشت کلانتری و بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند. پس از تحقیقات مقدماتی جسد دخترک به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان اعلام کردند که او را با طناب خفه کرده‌اند.
از سوی دیگر مأموران ضمن تحقیق پی بردند زنی به کلانتری خبر داده دختر 7 ساله‌اش گم شده است. او با دیدن جسد، فرزندش را شناسایی کرد.زن افغانی به کارآگاهان گفت: زینب – 7 ساله – شبانه همراه ناپدری افغانی‌اش از خانه بیرون رفته بود که بعد از آن ناپدید شد.
بنابراین ناپدری زینب کوچولو به‌نام عبدالله – 29 ساله – برای بازجویی به اداره آگاهی جلب شد و در بازجویی‌ها راز جنایت را فاش کرد.
 
عامل جنایت به کارآگاهان گفت: 2 سال پیش با زنی به‌نام ظریفه آشنا شدم که شوهرش او را رها کرده و به افغانستان رفته بود. از ظریفه که یک دختر کوچک داشت تقاضای ازدواج کردم که بعد به عقدم درآمد.اما از پس هزینه‌های زینب برنمی‌آمدم و از طرفی روز حادثه مواد مخدر صنعتی مصرف کرده بودم.برای همین دختربچه را بیرون برده و او را کشتم. بعد هم جسد را کنار جاده صفادشت رها کردم و به خانه برگشتم. مرد شیشه‌ای صبح دیروز از زندان به دادگاه منتقل شد تا به اتهام قتل عمد محاکمه شود.مادر زینب که پیشتر تقاضای قصاص کرده بود اعلام کرد با گرفتن دیه از حق قصاص گذشته است. اما با توجه به اینکه پدر زینب در افغانستان است و اطلاعی از وی نیست معاون اول قوه قضائیه به نیابت از طرف این مرد تا پیدا شدنش از دادگاه درخواست قصاص متهم را کرد.قاضی زالی به خبرنگار «ایران» گفت: اگر مشخص شود پدر زینب فوت شده است تنها ولی دم دختر کوچولو، مادرش محسوب می‌شود که او هم از حق قصاص گذشته است. بنابراین نمی‌توان قاتل را به قصاص محکوم کرد. اما اگر پدرش در دادگاه حاضر شود رویه پرونده می‌تواند تغییر کند.
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه