2019 January 20 - يکشنبه 30 دي 1397
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران با بیان اینکه کنگره ملی شیخ عبدالحسین تهرانی در چهاربخش علمی، ادبی، هنری و فضای مجازی برگزار می‌شود از ارسال حدود پانصد اثر به این کنگره خبر داد.
«خندوانه» استودیوی برای ساخت دکور پیدا نکرده است
استودیو‌یی که پیش از این برنامه «خندوانه» در اختیار داشته است،‌ متعلق به ستاد بحران بوده که بخاطر حوادث اخیر در کشور، این فضای دیگر نمی‌تواند در اختیار گروه خندوانه قرار بگیرد.
گرانفروشی در بازار شب عید غیرقابل قبول است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طبیعی است باید قیمت ها براساس مولفه های اقتصادی تعیین قیمت شود و اینگونه نباید باشد که برخی ها از بالا رفتن تقاضای خرید در روزهای پایانی سال، سوءاستفاده کنند.
"پنوموکوک" و "روتاویروس" دو واکسنی که باید به تولید ملی برسد
رئیس موسسه انستیتو پاستور ایران گفت: شرط اصلی موافقت با اختصاص بودجه از محل صندوق ذخیره ارزی برای تامین این دو واکسن، انتقال تکنولوژی و تولید داخلی این دو واکسن است.
هنوز سياست‌های مرتبط با ارز ديجيتال تدوين نشده است
آذری جهرمی با بيان اينكه برخی تعبير كردند ارز ملی می خواهد پياده‌سازی شود، می افزايد: البته می تواند دارای پشتوانه شود و به دليل اينكه پشتوانه ملی دارد به ارز ملی هم تعبير شود.
ادعای به صفر رساندن قاچاق یک شوخی است
با وجود ضعف‌ها و کم‌کاری‌های موجود، ادعای به صفر رساندن قاچاق شبیه یک شوخی خنده‌دار است.
طرح "اعاده اموال نامشروع مسئولین" دقت میخواهد
بزرگترین اشتباه در مواجهه با طرح "اعاده اموال نامشروع مسئولین" رفتن به سمت مصداق های انسانی و احساس خطر از سوی آنان، ریل را از عدالت خواهی به سمت سیاست بازی منحرف نماید.
خانه تکانی برای استقبال از نوروز
خانه‌تکانی سنتی است که بیشتر مردم از روزهای آغازین اسفندماه برای استقبال از نوروز انجام می دهند.
مشکل کسر چندباره در ثبت نام کارت ملی هوشمندبرطرف شده
حمید پارسایی معاون فناوری و اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: مشکل کسر چندباره مبلغ در هنگام ثبت نام اولیه کارت ملی هوشمند از روز دهم اسفند ماه برطرف شده است.
گرم شدن هوا در سرپل ذهاب نگران کننده است
مریم مزاری از علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه عمده نگرانی ها از گرم شدن هواست گفت: باتوجه به فاضلابی که در سطح شهر می ریزد شرایط می تواند در فصل گرما خطرناک شود.
مسیح مهاجری شعور مردم را نادیده گرفته است
محمدکاظم انبارلویی تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مسیح مهاجری شعور مردم را نادیده گرفته و با جرأت، واقعیت‌های تاریخ معاصر در فتنه 88 را انکار می کند.
اصالت تصاویر جعبه سیاه هواپیمای سانحه تأیید نشد
سازمان هواپیمایی کشور اصالت تصاویر منتشر شده از جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده را تأیید نکرده است.
مدیران فاسد اعتبار جهانی را لکه دار کرده اند
ابراهیم رزاقی اقتصاددان گفت: اگر طرح اعاده اموال نامشروع تصویب و اجرایی شود، آثار آن تحولات گسترده مدیریتی در کشور ایجاد خواهد کرد.
حادثه تروریستی در بورکینافاسو 28 کشته داشت
خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع امنیتی گزارش داد که در انفجار تروریستی بورکینافاسو، 28 نفر کشته شدند.
نمونه برداری از بقایای پیکر جانباختگان پایان یافت
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: اقدامات لازم در مورد کدگذاری و نمونه برداری دو محموله دیگر حاوی بقایای پیکر جانباختگان حادثه هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج پایان یافت.
آموزش و پرورش 288 میلیارد تومان بدهی به سازمان بیمه دارد
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: برخی سازمانها با وجود اینکه حق بیمه کارمند را کم کرده ولی بدهی خود را به بیمه سلامت پرداخت نکردند.
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین: 11
امروز: 1381
دیروز: 10891
این ماه: 389439
مجموع: 1444106صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه